Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaKısa Süreli Tamamen Ücretsiz OyunlarSpeed Brawl ve Tharsis Tamamen Ücretsiz Oldu!

Speed Brawl ve Tharsis Tamamen Ücretsiz Oldu!

Oyunları Nasıl Alabilirim?

Speed Brawl ve Tharsis oyununa sahip olmanız için tek yapmanız gereken aşağıda sizler için paylaştığımız yazımızı takip etmeniz. Sizin için tüm adımları paylaştık. Oyunları sistem gereksinimleri hakkında bilgiye de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Speed Brawl Nasıl Alırım?

Speed Brawl sahip olmanız için Epic Games hesabınızın olması yeterli. Eğer hesabınız yok ise buraya tıklayıp kayıt sayfasına gidebilirsiniz. Hesabınız var ise buraya tıklayıp oyunun mağaza sayfasına gidebilir ve hesabınıza ekleyebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan “YÜKLE” butonuna basın. Ardından onaylamanız için bir pencere açılacaktır. Onayı verdiğinizde Speed Brawl süresiz bir şekilde sahip olacaksınız.

Tharsis Oyununu Nasıl Alabilirim?

Tharsis sahip olmanız için Epic Games hesabınızın olması yeterli. Eğer hesabınız yok ise buraya tıklayıp kayıt sayfasına gidebilirsiniz. Hesabınız var ise buraya tıklayıp oyunun mağaza sayfasına gidebilir ve hesabınıza ekleyebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan “YÜKLE” butonuna basın. Ardından onaylamanız için bir pencere açılacaktır. Onayı verdiğinizde Tharsis süresiz bir şekilde sahip olacaksınız.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler

Son Yorumlar