Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaKısa Süreli Tamamen Ücretsiz Oyunlar274 TL Değerinde Nioh ve Sheltered Ücretsiz Oldu!

274 TL Değerinde Nioh ve Sheltered Ücretsiz Oldu!

Oyunları Nasıl Alabilirim?

Nioh ve Sheltered oyununa sahip olmanız için tek yapmanız gereken aşağıda sizler için paylaştığımız yazımızı takip etmeniz. Sizin için tüm adımları paylaştık. Oyunları sistem gereksinimleri hakkında bilgiye de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Nioh: The Complete Edition Nasıl Alırım?

Nioh: The Complete Edition sahip olmanız için Epic Games hesabınızın olması yeterli. Eğer hesabınız yok ise buraya tıklayıp kayıt sayfasına gidebilirsiniz. Hesabınız var ise buraya tıklayıp oyunun mağaza sayfasına gidebilir ve hesabınıza ekleyebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan “YÜKLE” butonuna basın. Ardından onaylamanız için bir pencere açılacaktır. Onayı verdiğinizde Nioh: The Complete Edition süresiz bir şekilde sahip olacaksınız.

Nioh Sistem Gereksinimleri için sitemizdeki makalemize göz atabilirsiniz.

Sheltered Oyununu Nasıl Alabilirim?

Sheltered sahip olmanız için Epic Games hesabınızın olması yeterli. Eğer hesabınız yok ise buraya tıklayıp kayıt sayfasına gidebilirsiniz. Hesabınız var ise buraya tıklayıp oyunun mağaza sayfasına gidebilir ve hesabınıza ekleyebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan “YÜKLE” butonuna basın. Ardından onaylamanız için bir pencere açılacaktır. Onayı verdiğinizde Sheltered süresiz bir şekilde sahip olacaksınız.

Sheltered Sistem Gereksinimleri
274 TL Değerinde Nioh ve Sheltered Ücretsiz Oldu! 4

Sheltered sistem gereksinimleri için sitemizdeki makalemize göz atabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En popüler

Son Yorumlar